Компресор автомобільний 12В. Один циліндр 19 мм INTERTOOL AC-0001 mst

993 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-AC-0001
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний автомобільний компресор INTERTOOL AC-0001 стане вашим надійним помічником в гаражі, в дорозі або в подорожі. Робочий тиск до 7 атмосфер дозволить накачати до робочого стану колеса автомобіля, мотоцикла або велосипеда, а також м'ячі, матраци, круги і будь-які інші надувні вироби завдяки набору насадок, який поставляється у комплекті.
Особливо зручним у використанні цей компресор стає завдяки ряду його особливостей:
- Точний контрастний манометр для контролю поточного тиску
- Вбудований яскравий LED-ліхтарик (працює від звичайних батарейок)
- Гнучкий шланг в тканинній оболонці довжиною 70 см довговічний і зручний у роботі
- Гумові антивібраційні ніжки зроблять роботу компресора максимально тихою
- Живлення від автомобільної мережі 12 В
- Набір перехідників для накачування матраців, м'ячів та інших надувних виробів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Производительность | 20 куб. м/мин |
| Максимальное давление | 7 МПа |
| Вес | 1.375 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | діаметр поршня 19 мм |
| Объем | 0.006181 куб.м |
| Напряжение питания | 12 В |
| Максимальный ток | 15 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина шлангу | 70 м |
- Цена: 993 ₴









