Драбина з алюмінію, 2-секційна, універсальна, розкладна, 2*10 сход., 4,8 м INTERTOOL LT-0210 mst

5 008 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-LT-0210
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 9.44 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 4806 мм |
| Кількість сходинок | 10 од. |
| Объем | 0.155382 куб.м |
| Ширина драбини | 470 мм |
| Ширина сходинки | 280 мм |
- Цена: 5 008 ₴


