Мульті інструмент садовий 5 в 1. Тример, гілкоріз, кущоріз INTERTOOL DT-2245 mst mst

9 498,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-DT-2245
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий мульті інструмент INTERTOOL DT-2245 містить у собі базовий набір техніки для догляду за садом, присадибною ділянкою та здатний замінити відразу п'ять громіздких інструментів.
Кожен вид інструментів оснащений своїм двигуном, що збільшує термін експлуатації набору. Всі інструменти працюють від побутової мережі виключаючи потребу в паливі, витратному обслуговуванні і викид отруйних речовин в атмосферу.
У функціонал мультиинструмента включена техніка з наступними характеристиками:
| Електричний тример: | Ланцюгова пила - висоторіз: | Кущоріз - штанговий кущоріз: | ||||||
| Споживана потужність: | 380 | Вт | Споживана потужність: | 750 | Вт | Споживана потужність: | 550 | Вт |
| Ширина зрізу: | 330 | мм | Швидкість ланцюга: | 12 | м/с | Довжина шини: | 480 | мм |
| Швидкість обертання: | 7500 | об/хв | Довжина ланцюга: | 300 | мм | Макс. діаметр зрізу: | 20 | мм |
| Діаметр лески: | 1,6 | мм | Інше: | швидке натягування ланцюга | Частота ходу ножів: | 1600 | хід/хв | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | тример, кущоріз, подовжувальна штанга, ланцюгова пила, ручка |
| Обсяг | 0.063 куб. м |
| Споживана потужність | 380/550/750 |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 720 м/с |
| Частота ходу | 1600 хід/хв |
| Шина | 300 см |
| Ширина зрізу | 330 мм |
- Ціна: 9 498,75 ₴









