Мотокоса Start Pro SGT-5200, 5.4 л. с., 9500 об/хв

5 062,03 ₴
- Немає в наявності
- Код: SP-SGT-5200
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиВисоку потужність і надійність мотокоси Start Pro SGT-5200 забезпечує економічний бензиновий 2-х тактний двигун. Для полегшення роботи і підвищення комфорту оператора призначені системи легкого запуску; зниження вібрації і шуму. Посилені штанга і вал, покращена система фільтрації повітря спрямовані на збільшення терміну служби і надійності інструменту. У поєднанні з професійним ременем мотокоса стане відмінним вибором як для побуту, так і для виробництва.

Характеристики:
- Бренд: Start;
- Потужність, Вт: 4000;
- Потужність, л. с.: 5.4;
- Тип двигуна: 2-х тактний, з повітряним охолодженням;
- Робочий об'єм двигуна, см3: 52;
- Число оборотів, об/хв: 9500;
- Обсяг паливного бака, л: 1.2;
- Штанга: Нерозбірна;
- Форма ручки: Т-подібна;
- Ріжуча система: Ліска, ніж;
- Діаметр скошування ножем, мм: 255;
- Діаметр скошування волосінню, мм: 420;
- Діаметр волосіні, мм: 1.6;
- Діаметр штанги, мм: 28;
- Легкий старт: Так;
- Автоматичне регулювання довжини волосіні: Так;
- Посилене кріплення ручок: Так;
- Металева захист паливного бака: Так;
- Низький рівень шуму і вібрацій: Так;
- Посилені верхній і нижній редуктори: Так;
- Вага: 9 кг;
- Гарантія, міс: 36.
Комплектація:
- Мотокоса Start Pro SGT-5200;
- 40-зубьевый ніж з побідитовими напайками - 1 шт.;
- 3-зубчастий ніж - 1 шт.;
- Автоматична котушка OLEO MAC - 1 шт.;
- Напівавтоматична пластикова котушка - 1 шт.;
- Ремінь на 2 плеча;
- Чохол для інструменту;
- Ключ шестигранний - 2 шт.;
- Ключ свічний;
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон).
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Потужність двигуна | 5.4 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 5 062,03 ₴

