Пальник газовий з регулятором і клапаном 830мм Intertool GB-0047, сопло 138мм, Ø76мм mst mst

504,21 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-GB-0047
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПальник газовий з регулятором і клапаном Intertool GB-0047 – це універсальний мобільний пристрій з простою конструкцією, часто використовується для наплавлення гідро - і теплоізоляційних матеріалів при монтажі покрівлі.
Така пальник стане в нагоді в більшості галузей будівництва і промисловості. З її допомогою просушують поверхню, нагрівають заготовки для будівельних робіт, обпалюють будівельну фарбу і застосовують при всіх роботах, де потрібно підігріти елементи або поверхні.
Особливості:
- Простота в експлуатації/обслуговуванні;
- Міцна, довговічна конструкція;
- Безпечна робота;
- Адаптер для газопровідного шланга;
- Зйомне сопло;
- Зручна ручка.

Характеристики:
- Бренд: Intertool;
- Країна виробник: Тайвань;
- Загальна довжина, мм: 830;
- Діаметр сопла, мм: 76;
- Вентиль для регулювання довжини полум'я: Так;
- Клапан для регулювання подачі газу: Так;
- Вага, кг: 0.85.
Комплектація:
- Пальник газовий з регулятором і клапаном Intertool GB-0047;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.85 кг |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Пальник |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 0.00785 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр сопла | 76 мм |
| Загальна довжина | 830 мм |
| Особливості | вентиль для регулювання довжини полум'я, клапан для регулювання подачі газу |
- Ціна: 504,21 ₴




