Дриль-шуруповерт акумуляторна Li-Ion 18В INTERTOOL DT-0315

1 138 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-DT-0315
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт акумуляторний INTERTOOL WT-0315
Акумуляторна дриль-шуруповерт INTERTOOL DT-0315 забезпечує ефективність в роботі завдяки високій потужності, компактному розміру і невеликій вазі.
Перевагою даного шуруповерта є швидкознімний патрон, під яким розташований шпиндель для біт. При необхідності патрон можна зняти, щоб швидко перейти на роботу битою. Високий крутний момент 25 Нм дозволяють свердлити отвори до 25 мм у деревині, і до 10 мм у стали. Діаметр патрона для роботи з оснащенням розміром від 0.8 до 10 мм.

Характеристики:
- Крутний момент 17 Нм
- Наявність реверсу так
- Кількість швидкостей 1 LED-підсвічування так
- Акумулятор Li-Ion
- Максимальний діаметр свердління сталь: 10 мм; дерево: 20 мм
- Гарантія 12 міс.
- Швидкість обертання 0-700 об/хв
- Напруга 18 В
- Патрон 0.8-10 мм
- Ємність акумулятора 1.3 Ач
- Вага 1,440 кг
- Обсяг 0,004128 куб. м

Комплектація:
- дриль-шуруповерт - 1 шт.
- акумулятор Li-Ion 18В - 1 шт.
- зарядний пристрій - 1 шт.
- інструкція - 1 шт.
- гарантійний талон - 1 шт.
Дивіться інші моделі жіночих сумочок
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 1.3 |
| Напруга | 18 В |
| Обсяг | 0.004128 куб. м |
| Гарантія | 12 |
| Крутний момент | 17 Нм |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево: 20 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Наявність реверсу | Так |
| Кількість швидкостей | 1 |
- Ціна: 1 138 ₴









