Снігоприбирач електричний Intertool SN-1600, 2000 об/хв, дальність викиду 3-8 м, 1600 Вт mst mst

5 874 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-SN-1600
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиСнігоприбирач електричний Intertool SN-1600 не тільки залишить за собою старанно очищену поверхню, але і захистить від подряпин кам'яну, тротуарну плитку доріжки або майданчика перед вашим будинком.
Принцип його роботи досить простий: захоплення снігу здійснюється за допомогою шнека, а викид – через розтруб з відбивачем.
Зручний при щоденному прибиранні щойно випав снігу на невеликих площах. Також відзначимо його здатність чудово очищати катки. Він дуже добре прибирає навіть тонкий шар снігу з льоду спортивних споруд.

Характеристики:
- Бренд: Intertool;
- Виробник: Тайвань;
- Напруга живлення, В: 230;
- Споживана потужність, Вт: 1600;
- Швидкість обертання, об/хв: 2000;
- Ширина захоплення, мм: 500;
- Висота захоплення, мм: 330;
- Кут повороту жолоба, °С: 180;
- Тип двигуна: Електричний;
- Тип приводу: Ручний;
- Тип запуску: Пускова кнопка;
- Дальність викиду, м: 3-8;
- Вага, кг: 18;
- Гарантія, міс: 12.
Комплектація:
- Снігоприбирач електричний Intertool SN-1600;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон.
Дивіться інші моделі снігоприбирачів
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип запуску | Ручний |
| Загальні | |
| Вага | 18 кг |
| Висота захоплення | 330 мм |
| Дальність викиду | 8 м |
| Ширина захвату | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.174582 куб. м |
| Споживана потужність | 1600 |
| Швидкість обертання шнека | 2000 об/хв |
| Тип приводу | ручна |
| Кут повороту жолоби | 180 град |
- Ціна: 5 874 ₴







