Газонокосарка бензинова Intertool LM-4545, 3400Вт, 4.5 л. с., ширина захвату 460 мм, скіс 25-75 мм mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-LM-4545
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГазонокосарка бензинова Intertool LM-4545 призначена для стрижки трави та газонів у дачних ділянках, парках, скверах і т. д.

Характеристики:
- Виробник: Intertool;
- Країна виробник: Тайвань;
- Потужність, л. с.: 4.5;
- Потужність, Вт.: 3400;
- Об'єм двигуна, куб. см: 135;
- Ширина захоплення, мм: 460;
- Висота зрізу, мм: 25 - 75;
- Обсяг паливного бака, л: 1.5;
- Ємність травозбірника, л: 60;
- Тип двигуна: Бензиновий;
- Тип запуску: Ручний витяжної стартер;
- Матеріал корпусу: Метал;
- Вага, кг: 33;
- Гарантія, міс: 12.
Комплектація:
- Газонокосилка бензиновая Intertool LM-4545;
- Инструкция по эксплуатации;
- Гарантийный талон.
Смотрите другие модели газонокосилок
*Комплектация и технические характеристики товара могут меняться без предварительного уведомления в связи с постоянным совершенствованием.
01Отличительные
качества
Все товары, которые мы выставляем на продажу – в наличии и это их настоящие фотографии.
Мы тщательно проверяем каждую каждую позицию перед продажей, а так же , дополнительно, перед отправкой
Мы заполняем все гарантионные талоны, у вас точно будет заполненный гарантионный талон.
При оформлении заказа до 14:00 отправка в тот же день. Завтра вы уже будете работать своим инструментом.
Подарок каждому покупателю

02Как мы
работаем?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 135 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність травозбірника | 60 л |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Обсяг | 0.1771 куб. м |
| Тип запуску | ручний витяжної стартер |
| Тип приводу | ручна |
- Ціна: Ціну уточнюйте









