Пряма шліфмашина (гравер) 18В, 0-18000об/хв. INTERTOOL DT-0518 mst mst

Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: IT-DT-0518
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГравер електричний INTERTOOL DT-0518
Гравер DT-0518 дуже компактний і простий у використанні, комплектується різними насадками. Гравер дуже тихо працює, має малу вагу, працювати їм також зручно, як малювати маркером.
Незважаючи на свої невеликі розміри, двигун гравера досить спритний, можна використовувати навіть з невеликими дисковими насадками.
Відмінно впорається з такими задачами як: гравірування, шліфування, полірування, свердління, заточування та інше.

Характеристики:
- Гарантія 12 міс.
- Цанговий затиск 3,2 мм
- Потужність 18 Вт
- Швидкість обертання 0-18000 об/хв
- Напруга живлення 230 В
- Плавне регулювання обертів

Комплектація:
- Гравер;
- Блок живлення;
- Чохол; 10 насадок;
- Вага 0,350 кг
- Обсяг 0,005198 куб. м
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.417 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Інше | Плавне регулювання обертів |
| Комплектація | Гравер; Блок живлення; Чохол; 10 насадок; |
| Потужність | 18 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Обсяг | 0.002367 куб. м |
| Цанговий затиск | 3.2 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


