Ключ розвідний 150мм кований, рукоятка TPR, HRC 40~50, Cr-V STORM INTERTOOL XT-0070 mst mst

346 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-XT-0070
Розвідний ключ STORM XT-0070 стане в нагоді в будь-яких слюсарно-столярних роботах. Завдяки високій якості виготовлення, застосовується в професійних сферах, де роботи проводяться з постійними високими навантаженнями. Також стане вашим надійним помічником у побуті на довгі роки!
Висока якість виготовленняКлюч має виняткову стійкість до високих навантажень - виготовлений з Cr-V сталі, методом кування. У складі присутні стали присадки хрому і ванадію, які надають виробу високу стійкість до зношування. Такий ключ відрізняється довговічністю і не схильний до крихкого руйнування. Твердість сталі досягає показника 50HRC.
Антикорозійне покриттяФосфатне покриття надійно захищає ключ від появи корозії.
Зручність в роботіКут відхилення голівки складає 22,5 ᴼ, що забезпечує комфортну роботу. Вигравійована міліметрова шкала не стирається з часом і дозволяє швидко налаштувати потрібний розмір. Ключ компактний і легкий за рахунок геометрично круглої ручки.
Рукоятка з TPR гуми забезпечить надійний захват навіть промасленими і брудними руками.
Функція захисту гайок на губках збереже межі кріплення, виключивши прослизання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.165 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ключа | 150 мм |
| Максимальна відстань між губками | 24 мм |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Матеріал рукоятки | TPR резина |
| Обсяг | 0.000438 куб. м |
| Тип | ключ гайковий |
- Ціна: 346 ₴




