Плиткоріз монорельсовий 600мм, на підшипниках. INTERTOOL HT-0382 mst mst

2 243 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-HT-0382
Ручний монорельсовий плиткоріз INTERTOOL HT-0382 – відмінний помічник для різання і подальшого розколювання плитки, максимальною довжиною до 600 мм і товщиною до 12 мм
Ріже легко і м'яко, завдяки підшипникової системі. Для більш точного і плавного ходу оснащений калібрувальними гвинтами, з допомогою яких ви можете налаштувати притискної обхват.
Також плиткоріз оснащений посиленою платформою, лінійкою і транспортиром.
Ріжучий елемент – ролик, виконаний з карбіду вольфраму (WC). Це найбільш твердий і зносостійкий матеріал на Землі, після алмазу. Стійкий до корозії, не схильний до зносу при активному використанні, при цьому довговічний.
Плиткоріз має зручну ручку з формою під пальці, що дозволить комфортно працювати протягом тривалого часу і не втомлюватися.
Особливості:- Довжина робочої зони 600 мм;
- Порізка плитки з встановленням точного розміру;
- Регулювання каретки;
- Плавний хід на підшипникової системі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 9.05 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 10.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса | 22 мм |
| Довжина плиткоріза | 600 мм |
| Максимальна товщина плитки | 12 мм |
| Обсяг | 0.032600 куб. м |
| Тип | плиткоріз монорельсовий на підшипниках |
| Товщина колеса | 2 мм |
- Ціна: 2 243 ₴






