Шуруповерт акумуляторний Euro Craft CD 216, 18 V, Li-Ion 2.0 (А/год)

1 410 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-CD 216
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт акумуляторний Euro Craft CD 216
Компактний дриль/шуруповерт останнього покоління з новими унікальними акумуляторами технології XR Li-Ion ємністю 2,0 Ач. Компактний 10 мм одномуфтовый швидкозажимний патрон з автоматичним блокуванням шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою 2-х швидкісний повністю металевий редуктор, регульована швидкість і 16-ступінчастий регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і шурупами різного. Ергономічний дизайн і прогумована рукоятка забезпечують зручність і комфорт користувача.
Універсальний зарядний пристрій для XR Li-Ion зсувних батарейИнструмент створений на базі нових інтелектуальних літій-іонних батарей серії XR, спеціально розроблених для ефективного і швидкого виконання роботи.

- Тип патрона Швидкозажимний
- Мінімальний діаметр патрона 1.0 (мм)
- Максимальний діаметр патрона 10.0 (мм)
- Максимальний крутний момент 42.0 (H*m)
- Максимальна кількість обертів 1350.0 (об/хв)
- Тип акумулятора Li-Ion
- Ємність акумулятора 2.0 (А/год)
- Напруга акумулятора 18.0 (В)
- Кількість швидкостей роботи 2
- Реверс Так
- Регулювання кількості обертів Та
- Блокування кнопки включення Да
- Підсвічування робочої зони Та

- Шуруповерт.
- Дві Li-Ion батареї.
- Універсальний зарядний пристрій.
- Кейс.
Дивіться інші моделі жіночих сумочок по ссылке
01Відмінні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 16 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.72 кг |
| Висота | 228 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 1 410 ₴




