Плиткорез Forte TC 250

45 447,44 ₴
35 449 ₴
- Готово к отправке
- Код: BP-45288
Характеристики Forte TC 250 Плиткорез Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип електричний конструкція Настільна потужність 1200 Вт напруга мережі 220В Частота току 50Гц Діаметр диска 250 мм Діаметр отвору 25.4 мм Глибина пропила під кутом 45 ° 37 мм Глибина пропила під кутом 90º 50 мм довжина різу 1020 мм Розмір столу 1060х468 мм клас захисту IP54 вага 46.4 кг Штрих код:6902014025007
Характеристики
Вага Вага: 46.4 кг
Виробник Forte
Гарантія1 рік
Глибина пропила під кутом 45 ° 37 мм
Глибина пропила під кутом 90 º 50 мм
Діаметр диска 250 мм
Діаметр посадкового отвору 25.4 мм
Довжина різу 1020 мм
Клас захисту IP54
Конструкція Настільна
Країна походження Китай
Напруга мережі 220В
Потужність 1200 Вт
Розмір столу 1060х468 мм
Тип Електричний
Частота струму 50Гц
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина реза | 50 мм |
| Максимальный диаметр диска | 250 мм |
| Потребляемая мощность | 1200 кВт |
| Состояние | Новое |
| Угол реза | 45 град. |
| Общие параметры | |
| Вес | 48 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Ширина стола | 468 мм |
- Цена: 35 449 ₴


